Állásajánlat
Budapesti szolgáltató partnerünk részére keresünk
SHAREPOINT FEJLESZTŐ
munkatársat.
Főbb feladatok:
  • sharepoint fejlesztése, adminisztrációja
  • .net alkalmazások fejlesztése, adminisztrációja
  • Web Service-ek fejlesztése, külső rendszerek integrációja SharePoint-ba
  • részvétel termékek fejlesztésében, kivitelezésében
  • részvétel analízisben, architektúra tervezésben
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • felsőfokú szakirányú informatikai/műszaki végzettség
  • legalább 3 év fejlesztői tapasztalat sharepoint, .net környezetben
  • ASP.NET, Silverlight technológia ismerete
  • Sharepoint 2010/ 2013/Moss 2007/Microsoft SQL/ HTML5/CSS/ JQuery/WCF ismerete
  • WSDL/Webservice, XML tapasztalat
  • jó tervező készség
  • precíz munkavégzés
  • önállóság és csapatmunkára képesség
  • ügyfélközpontú személyiség
  • terhelhető, pozitív, eredményorientált személyiség
Előny:
  • Microsoft fejlesztői vizsga
  • Winforms, InfoPath ismeret
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • változatos feladatok
  • fiatal, innovatív csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Szektor:
  • informatika
Fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét "Sharepoint fejlesztő" tárgy megjelöléssel az info@laurius.hu címre várjuk.
Amennyiben Ön a pozícióra beadja jelentkezését, azzal hozzájárul, hogy a laurius.hu Kft. az adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint kezelje a jelentkezés során megadott személyes adatait.