Állásajánlat
Magyar tulajdonú informatikai szolgáltató vállalat partnerünk részére keresünk
SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK
munkatársat.
Főbb feladatok:
  • belső fejlesztésű projektek megvalósítása
  • az elkészült fejlesztések dokumentálása, tesztelése
  • informatikai fejlesztések architektúrális tervezésében való részvétel
  • meglévő rendszerek továbbfejlesztése, hibakezelés
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • webes alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat (elsődleges kompetencia)
  • magas szintű szoftvertechnológiai és adatbázis ismeretek
  • programozási nyelvek ismerete (Java, C++)
  • magas szintű általános informatikai ismeretek
  • 2-3 év IT területen szerzett szakmai tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • pontosság, precizitás, proaktív gondolkodásmód
  • terhelhető, pozitív, eredményorientált személyiség
  • kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség
Előny:
  • angol nyelvből középfokú C típusú nyelvvizsga
  • architektúrális, halózati és hardver ismeretek, virtualizációs technológiák ismerete
  • több év releváns szakmai tapasztalat
  • rendszerszervezési tapasztalat
  • webfejlesztésben szerzett tapasztalat (tartalomkezelő rendszerek pl. Drupal, Joomla ismerete)
Amit kínálunk:
  • szakmai kihívás
  • felelősségteljes feladatkör
  • cafeteria
  • meghatározó hazai projektekben való részvétel
  • kiemelkedő tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Szektor:
  • közbeszerzés
  • informatika
Fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét "Szoftverfejlesztő mérnök" tárgy megjelöléssel az info@laurius.hu címre várjuk.
Amennyiben Ön a pozícióra beadja jelentkezését, azzal hozzájárul, hogy a laurius.hu Kft. az adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint kezelje a jelentkezés során megadott személyes adatait.