Állásajánlat
Magyar tulajdonú informatikai szolgáltató vállalat partnerünk részére keresünk
SENIOR TANÁCSADÓ
munkatársat.
Főbb feladatok:
  • különböző projekteken vezető tanácsadói pozíció betöltése
  • ügyféloldali projektiroda működtetése
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • irodai alkalmazások professzionális ismerete
  • tanácsadói területen szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • IT projektekben tapasztalat
  • közigazgatási tapasztalat
  • projektirodai működésben szerzett tapasztalat
  • megbízható munkavégzés
  • proaktív szemlélet
  • vezetői asszertivitás
  • lojalitás
  • magas szintű együttműködési készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
Előny:
  • CISA, CISM, ITIL Expert minősítések
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • minőségbiztosítói tevékenység során szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • szakmai kihívás
  • versenyképes fizetés
  • mobiltelefon, laptop
  • továbbképzési lehetőségek
  • hosszú távú együttműködés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • teljes munkaidő
Szektor:
  • közbeszerzés
  • informatika
Fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét "Senior tanácsadó" tárgy megjelöléssel az info@laurius.hu címre várjuk.
Amennyiben Ön a pozícióra beadja jelentkezését, azzal hozzájárul, hogy a laurius.hu Kft. az adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint kezelje a jelentkezés során megadott személyes adatait.